20.08.2009

Взаємозаліки тривають, але повільно

uaEnergy

2

0

Взаємозаліки тривають, але повільно

20.08.2009, Галина Іщенко

П'ятнадцять із шістнадцяти телефонних дзвінків, що пролунали під час двогодинної прямої телефонної лінії з Кабінетом Міністрів, яку вів міністр вугільної промисловості Віктор Полтавець, стосувалися проблем неповернення депозитів громадянам банками, позапланового відключення гарячої води у столиці, жахливого стану доріг та іншого комунального майна, діяльності структур Держкомзему, неузгодженості роботи Держмитслужби та Держстандарту, органів прокуратури і судів. Та найбільше скарг - аж шість - стосувалося незадовільної роботи управлінь і відділів Київської міськдержадміністрації.

Цікаво, що лише одна людина порушила проблеми роботи вугледобувного комплексу. Чоловік із Красного Луча Луганської області просив міністра працевлаштувати його за фахом на одній із шахт Донбасу, позаяк на підприємстві, де він трудився донедавна, у нього начебто не склалися стосунки з керівництвом. Не звучало, як це було раніше, питань щодо невиплат зарплат, незавезення безкоштовно вугілля гірникам відповідно до положень статей 43 та 48 Гірничого закону України.

Спілкуючись із журналістами після прямої телефонної лінії, Віктор Полтавець зазначив, що подібних заяв від шахтарів і не мало надходити. Адже в усіх без винятку державних гірничих підприємствах зарплата виплачується в повному обсязі та своєчасно. А щодо завезення вугілля шахтарям, то це питання особисто контролює міністр. За його дорученням до Дня шахтаря, тобто 30 серпня, всі гірники діючих копалень отримають тверде паливо на зиму стовідсотково, а працівники шахт, що відносяться до реструктуризованих, - 50 відсотків від передбачуваних обсягів і решту вугілля - до кінця року.

Щодо інших заходів, запланованих до Дня шахтаря, міністр повідомив, що на 28 серпня заплановані візити в кілька шахт Луганщини, на 29-те - Донеччини, а також відриття стадіону "Арена" і 30 серпня - копалень Волині та Львівщини.

Щодо взаємозаліку між "Укрзалізницею" та Мінвуглепромом, запровадженого урядом, міністр повідомив, що цей процес ускладнюється супротивом деяких структур. Наразі проведено взаємозалік між цими структурами лише на 10 млн грн.

Комментарии 0

Написать комментарий