08.02.2019

Андрей Коболев - о ключевой задаче Нафтогаза в 2019 г.

uaEnergy

38

0

Андрей Коболев - о ключевой задаче Нафтогаза в 2019 г.

Ключове завдання, яке стоїть перед групою Нафтогаз в цьому році – це внутрішня трансформація. Її результатом має стати суттєве підвищення ефективності та прозорості.

Раніше основу групи складали окремі юридичні особи: Укргазвидобування, Укртрансгаз, Укртранснафта, інші компанії. Тепер ми переходимо до матричної структури, яка будується на дивізіонах. Керівник кожного дивізіону матиме всі необхідні повноваження, але й нестиме персональну відповідальність за увесь напрямок бізнесу.

Зміни торкнуться й Укргазвидобування. Oleg Prokhorenko, який протягом 3 років очолював компанію, з 15 березня завершує роботу на цій посаді. Олег зробив велику і складну роботу – за цей період компанію суттєво оновлено. За що я йому щиро дякую і бажаю успіхів в його подальшій профемійній кар‘єрі.

Бізнес з видобутку газу, який є основним в Укргазвидобуванні, тепер належить до сфери відповідальності керівника дивізіону "Інтегрований газовий бізнес" Андрія Фаворова. Також він опікуватиметься трейдингом, постачанням газу.

Щодо інших нарямків діяльності Укргазвидобування – то вони увійдуть до сфери відповідальності ще двох дивізіонів.

Зокрема, реалізацією всіх технічних рішень (буріння, будівництво, ремонт свердловин тощо) надалі опікуватиметься дивізіон "Технікал", який очолюватиме Андрій Хоменко. Цей дивізіон також виконуватиме капіталоємні програми інших напрямків - на об’єктах з транспортування нафти і газу, об’єктах нафтопереробки.

В свою чергу нафто- та газопереробний бізнес, автозаправні станції будуть сконцентровані в дивізіоні "Нафта", керівником якого є Микола Гавриленко. Цей дивізіон також займатиметься транспортуванням нафти та нафтопродуктів.

Матрична структура відноситься до категорії найбільш складних з точки зору впровадження, але й найбільш ефективних для оптимального розподілу ресурсів організації. Її впровадження в Групі буде одним з головних викликів.

А виклики ми цінуємо, бо вони, якщо ними правильно скористатись, відкривають нові цікаві можливості:)

Комментарии 0

Написать комментарий